ВЕБІНАР ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА

24.03.2022
Изображение поста
23 березня, Катерина ГУРІЄНКО, заступник директора напряму стратегічного планування та розвитку Дитяча міська поліклініка 6 Compass провела вебінар “Особиста аптечка в умовах воєнного часу” для закладів освіти нашого міста.
Близько 60-ти представників педагогічного й батьківського колективів та медичні сестри закладів освіти, при підтримці КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», Освітнього простору «CreatED» Департаменту освіти та науки Одеської міської ради взяли участь у цьому заході.
Катерина Олександрівна зробила акцент на основних загрозах для здоров’я дітей у воєнний час, надала рекомендації щодо вмісту аптечки й алгоритму дій для певних станів, що загрожують здоров’ю дитини, віповіла на запитання учасників вебінару та підкреслила про відкритість для подальшого діалогу її особисто та співробітників

Наші новини

Перша медична допомога дітям при невідкладних станах

Надання першої медичної допомоги дітям є обов'язковим інструментом у разі невідкладних станів. Тому вкрай важливо, щоб кожен з батьків або людина у більш-менш свідомому віці знав прийоми надання першої невідкладної медичної допомоги дитині та міг допомогти у разі форс-мажору.