НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ БЕЗБОЛІСНОГО МЕТОДУ ВИМІРЮВАННЯ БІЛІРУБІНУ

11.04.2022
Изображение поста

08.04.2022

У деяких дітей після народження спостерігається тимчасове підвищення рівня білірубіну в крові. Ступінь тяжкості жовтянки контролюється визначенням рівня загального білірубіну у новонароджених.

І саме білірубінометр забезпечує моніторинг рівня білірубіну у немовлят та дозволяє лікарю швидко оцінити ефективність лікування. Цей метод визначення білірубіну абсолютно безболісний для дитини.
Про те як правильно використовувати у своїй роботі білірубінометр та його результати йшлося днями у Дитяча міська поліклініка 6 Compass , де навчання серед колег провела Ганна Шоломицька, завідувачка клініко-діагностичної лабораторії поліклініки.

Цей вимірювач білірубіну є тепер в обох філіях закладу, а наш медичний персонал вміє правильно виконувати своєчасну калібровку, проводити вимірювання та обслуговувати сам прилад.

 

Перша медична допомога дітям при невідкладних станах

Надання першої медичної допомоги дітям є обов'язковим інструментом у разі невідкладних станів. Тому вкрай важливо, щоб кожен з батьків або людина у більш-менш свідомому віці знав прийоми надання першої невідкладної медичної допомоги дитині та міг допомогти у разі форс-мажору.