НЕ БУДЬТЕ ЧЕМПІОНАМИ СТРАЖДАНЬ - ЖИВІТЬ, ДРАЙВУЙТЕ, РУХАЙТЕСЬ ДО ТЕХНОЛОГІЙ!

20.04.2022
Изображение поста

19 квітня 2022 року Дитячу міську поліклініку 6 Compass відвідав гість зі Львова – Павло Худ, заступник декана факультету суспільних наук Українського католицького університету, викладач УКУ і Центру лідерства з лідерства та комунікацій, священник.

Мали нагоду у режимі лекції прослухати про життя та віру в умовах війни. Про лідерство та клієнтоорієнтованість, про взаємодію із пацієнтами та як боротись зі стресом, про аналіз баз даних та технології, про психологічні зосередження та ментальні вправи. І систематичність у всьому!

“Попри те, що є біль, смерть – наше завдання полегшувати їх і не бути чемпіонами страждань! Драйвуйте, рухайтесь до технологій, смакуйте життя!”, – говорить пан отець. “І не бійтесь ставити питання до Бога!”

Півторагодинна розмова змусила подивитись на звичайні речі під іншим кутом, він закликав нас ніколи не втрачати віри!

Тож віримо у Перемогу та проектуємо ситуацію, що будемо робити, коли закінчиться війна.

Наші новини

Перша медична допомога дітям при невідкладних станах

Надання першої медичної допомоги дітям є обов'язковим інструментом у разі невідкладних станів. Тому вкрай важливо, щоб кожен з батьків або людина у більш-менш свідомому віці знав прийоми надання першої невідкладної медичної допомоги дитині та міг допомогти у разі форс-мажору.