Compass
Vaccination
Головна мета – надати медичним працівникам сучасні теоретичні знання та практичні компетенції комунікації з питань вакцинації.
Вакцинація, без перебільшення, є питанням національної безпеки. Її оточує нескінченна кількість міфів та домислів.
Вакцини надійно захищають нас від серйозних інфекцій. Щоб інфекції не поширювались та не було нових спалахів хвороб — рівень вакцинації населення має складати 95%. У 2019 р. рівень планової вакцинації склав 65,6% у м.Одеса та 72,3% в Одеській області.
Наше завдання — подолати бар’єр недовіри, заснований на дезінформації. Головним провайдером знань щодо питань вакцинації є саме медики, тому надважливо якими знаннями та навичками щодо імунопрофілактики, вони володіють!
Саме тому ми розпочали великий освітній проєкт ”Compass of Vaccination”!
У межах проєкту плануємо надати медичним працівникам сучасні теоретичні знання та практичні компетенції комунікації з питань вакцинації.
Учасники онлайн і офлайн зустрічей отримають сучасні знання та відповіді на поширені питання щодо щеплення.
Куратор проєкту:
Гурієнко Катерина Олександрівна
Педіатр, національний тренер ЮНІСЕФ з питань вакцинації, керівник напрямку стратегічного планування та розвитку, к.м.н., доцент
Відповідно до визначення ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я), НППІ — це будь-який несприятливий медичний прояв, який виникає після імунізації і не обов’язково має причинний зв’язок із застосуванням вакцини.
У тому чи іншому вигляді, кожний лікар зіткнеться з НППІ, та від того як він докладно і зрозуміло пояснить ці реакції родині дитини — залежить багато. Відсутність розуміння батьками ризиків поствакцинальних реакцій призводить до страху перед майбутніми щепленнями. Це абсолютно неправильно, і є лише прикрим дефектом комунікації з лікарем.
18 серпня відбулась друга зустріч у межах проєкту ”Compass of Vaccination”.
Тема зустрічі: “Несприятливі події після імунізації. Анафілактична укладка”.
Спікерами конференції виступили: Самойленко Людмила (головний позаштатний імунолог ООДА, національний тренер ЮНІСЕФ з питань вакцинації) та Гурієнко Катерина (національний тренер ЮНІСЕФ, керівник напрямку стратегічного планування та розвитку Compass)
Під час тренінгу були розглянуті наступні питання:
Запис заходу можна подивитись на нашому YouTube каналі:
Перша зустріч у рамках проекту Compass of Vaccination відбулася 28 липня!
Тема зустрічі: “Календар вакцинації в Україні та у світі. Істинні та хибні протипокази”.
Спікером виступила Гурієнко Катерина – к.мед.н., доцент, національний тренер ЮНІСЕФ з питань вакцинації, лікар-педіатр, керівник напрямку стратегічного планування та розвитку Дитячої Поліклініки №6 Compass.
Під час тренінгу були розглянуті наступні питання:
Запис заходу можна подивитись на нашому YouTube каналі:
Головна мета – формування простору для спілкування та освіти медичних сестер.
ДетальнішеОсвітня програма для інтернів, що дозволяє отримати сучасні знання та опанувати практичні навички ведення дітей у закладі охорони здоров’я первинного рівня.
ДетальнішеПроєкт для фахівців лабораторної діагностики, який дає змогу опанувати практичні навички управління якістю лабораторних досліджень.
Детальніше