Дитячий масаж

Масаж для дітей став унікальним фізичним способом впливу на тіло. Масаж сприяє гармонійному розвитку тіла дитини, особливо це стосується опорно-рухової та нервової систем.

Показання

У дитячому віці цю процедуру використовують частіше ніж у дорослому, оскільки молодий організм краще піддається впливу.

Тому, замість інвазивних методів лікування, часто використовують медичний масаж і гімнастику, медикаментозну терапію. Також масаж дитині роблять з метою укріплення тіла (особливо м’язів) та профілактики захворювань: викривлення грудної клітки та хребта, дегенеративних процесів у суглобах тощо.

Масаж можна робити дітям від перших місяців життя малюка, особливо в цілях корекції вад, гармонійного розвитку мускулатури та кісток. Такі заняття з малюками можуть включати лікувальний медичний масаж, вправи та фізіопроцедури.

В поліклініці Compass можна пройти курс дитячого масажу в Одесі. Курс процедури призначає педіатр або сімейний лікар. Також, за рекомендацією фахівця, курс масажу можна поєднати з фізіотерапією або іншими процедурами.

З чим звертатися до дитячого масажиста?

В медичній практиці розрізняють: лікувальний дитячий масаж, профілактичний та коррекційний. В профілактичних цілях загальний оздоровчий курс проводять малюкам віком до одного року. Це робить масажист для гармонійного розвитку, укріплення мускулатури та скелету малюка.

Лікувальний та корекційний масажі дитині призначає педіатр, ортопед-травматолог або невролог у випадках захворювань або потреби корекції порушень. Лікар обере потрібний курс, розробить індивідуальний план, враховуючи стан дитини, протипоказання та інші хвороби. Не можна самостійно обирати курс та призначати своїй дитині, оскільки це може лише нашкодити її здоров’ю та ускладнити перебіг інших хвороб.

Основні випадки протипоказань призначення лікувального масажу дитині:

  • нервові розлади;
  • всі види грижі, які схильні до затискання;
  • підвищена температура тіла;
  • висипи на шкірі або хвороби шкіри;
  • вроджені сердечні патології;
  • остеомієліт;
  • запальні процеси кісток, м’язів або лімфовузлів.
  • гостра форма артриту, туберкульозу.

Основні випадки, в яких рекомендований дитячий лікувальний масаж

Сколіоз

Вроджені аномалії хребта

Вивих стегна

Дисплазія тазостегнових суглобів

Післяродові травми

Неврологічні порушення

Клишоногість

ДЦП

Гіпертонус або гіпотонус м’язів

Кривошия

Рахіт

Наші спеціалісти

Філіал:

Глушка
306 каб. Меркулова Тетяна Геннадіївна

Медсестра з масажу

Філіал:

Глушка
306 каб. Рибалка Оксана Іванівна

Медсестра з масажу

Філіал:

Глушка

Записатись на прийом до спеціаліста онлайн!