ПРО МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

30.01.2025
Изображение поста

30 січня нашу Дитячу міську поліклініку 6 Compass відвідав Кейн КОРТЕЛЛІНО, програмний директор BHA HOPE, разом з експертами у сфері інфекційного контролю. Мета візиту — перевірити, як реалізовується проєкт, його сталість та ефективність впроваджених змін.

Нагадаємо, що у 2022 році наш заклад отримав підтримку від міжнародної гуманітарної організації Project HOPE у партнерстві з ГО “Інфекційний контроль в Україні”. Завдяки цій співпраці ми впровадили сучасні інструменти та обладнання для контролю інфекцій, санітарії та гігієни, що дозволяє нам забезпечувати безпечні умови як для відвідувачів, так і для персоналу закладу.

У складі делегації також були:
Андрій АЛЕКСАНДРІН — голова ГО «Інфекційний контроль в Україні» та «NEGIC»
Інна ТУМІНА — завідувачка відділу інфекційного контролю ЦПКХ

Під час візиту експерти перевірили, як працює технічне обладнання, надане в рамках співпраці, та обговорили подальші кроки для вдосконалення системи інфекційного контролю.

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку та можливість впроваджувати найкращі світові практики у сфері інфекційної безпеки.

Наші новини

Перекласти