Compass
Education

Освітні продукти та навчальні заходи для:

Маленьких пацієнтів
і їх батьків

Медичних працівників:
лікарів, медичних сестер, фахівців лабораторної справи, управлінців

Інтернів і студентів

Наші освітні проєкти
“На хвилях медсестринства”

Головна мета – формування простору для спілкування та освіти медичних сестер.

Ми створили простір спілкування та діалогу задля особистого розвитку медичних сестер і не тільки. На конференції обговорюємо юридичні аспекти медсестринства, невідкладну допомогу, емоційне вигорання, вакцинацію, паліативну допомогу, професійний розвиток.

Це вже не просто освітній всеукраїській проєкт, а справжній медичний простір із теплою дружньою атмосферою, сповнений теплим спілкуванням!

Детальніше
Compass 7.42

Освітня програма для інтернів, що дозволяє отримати сучасні знання та опанувати практичні навички ведення дітей у закладі охорони здоров’я первинного рівня.

Головна мета програми 7.42: ознайомити медичних працівників із документообігом ЗОЗ первинного рівня, надати сучасні знання стосовно протоколів діагностики та лікування захворювань у дітей різного віку, а також опанувати сучасні практичні компетенції та навички, що входять до кваліфікаційних вимог лікаря – педіатра ЗОЗ первинного рівня (лікар-педіатр; лікар-окуліст; лікар-невролог; лікар-отоларінголог; лікар-інфекціоніст; лікар-фтизіопульмонолог; лікар-хірург).

Детальніше
Compass Lab

Проєкт для фахівців лабораторної діагностики, який дає змогу опанувати практичні навички управління якістю лабораторних досліджень.

У жовтні 2021 року у Києві, у межах Міжнародної медичної виставки Public Health, відбулась конференція Compass: “CompassLab — Лабораторний апгрейд. Перезавантаження”.

Детальніше
Compass Vaccination

Головна мета проєкту – надати медичним працівникам сучасні теоретичні знання та практичні компетенції комунікації з питань вакцинації.

Наше завдання — подолати бар’єр недовіри, заснований на дезінформації. Головним провайдером знань щодо питань вакцинації є саме медики, тому надважливо якими знаннями та навичками щодо імунопрофілактики, вони володіють!

Детальніше