Compass 7.42


Compass 7.42

Освітня програма для інтернів, що дозволяє отримати сучасні знання та опанувати практичні навички ведення дітей у закладі охорони здоров’я первинного рівня.

Про проєкт

Дитяча Поліклініка №6 Compass готує інтернів – наш заклад є базою для підготовки інтернатури у межах пілотного проекту #7_42! Наш проєкт вже відомий підписникам у соцмережах та пацієнтам поліклініки.

Головна мета – надати сучасні знання та практичні навички ведення дітей у закладі охорони здоров’я первинного рівня. Ми прагнемо допомогти здобути освіту та необхідні навички молодими колегам так, щоб через 2 роки їх хотіли бачити у своїй команді найкращі медичні заклади регіону!

Завдання:

  • Ознайомитись з документообігом ЗОЗ первинного рівня.
  • Вивчити сучасні протоколи діагностики та лікування захворювань у дітей різного віку, що входять до кваліфікаційних вимог лікаря–педіатра ЗОЗ первинного рівня (лікар-педіатр; лікар-окуліст; лікар-невролог; лікар-отоларінголог; лікар-інфекціоніст; лікар-фтизіопульмонолог, лікар-хірург).
  • Опанувати сучасні практичні компетенції, що входять до кваліфікаційних вимог лікаря – педіатра ЗОЗ первинного рівня (лікар-педіатр; лікар-окуліст; лікар-невролог; лікар-отоларінголог; лікар-інфекціоніст; лікар-фтизіопульмонолог, лікар-хірург).

У програму підготовки входить широкий спектр освітніх продуктів: починаючи від роботи у контакт-центрі, знань медично-інформаційних систем (МІС) та ЛІС, НСЗУ та колективного договору, закінчуючи відточенням навичок роботи з вузькими спеціалістами. Інтерни зможуть дізнатись все, що стосується роботи з педіатрами, сімейними лікарями та вузькими спеціалістами закладу на умовах партнерства. Сучасно, доказово, ефективно!

Наше завдання: підібрати інтернів, якісно підготовути їх, зробити професіоналами своєї справи.

Програма має контрактну та бюджетну форми. На кожну з них існує конкурс (близько 5 осіб на місце), адже кількість місць обмежена.

Кількість курсантів:  від 1 до 5 осіб.

Відбір кандидатів проходить через онлайн-тестування із загальних питань у галузі охорони здоров’я та медичної реформи. Але першочергове значення мають знання та вміння.

Тривалість первинного курсу: 10 тижнів

Знайти інформацію про навчання можна за хештегами у соціальних мережах #7_42, #Програма7_42: https://www.facebook.com/hashtag/програма7_42

Всі освітні продукти

“На хвилях медсестринства”

Головна мета – формування простору для спілкування та освіти медичних сестер.

Детальніше
Compass 7.42

Освітня програма для інтернів, що дозволяє отримати сучасні знання та опанувати практичні навички ведення дітей у закладі охорони здоров’я первинного рівня.

Детальніше
Compass Lab

Проєкт для фахівців лабораторної діагностики, який дає змогу опанувати практичні навички управління якістю лабораторних досліджень.

Детальніше