Функціональна діагностика

У кабінеті функціональної діагностики здійснюють діагностику за допомогою спеціалізованих приборів або апаратів: ЕКГ (електрокардіографію), ЕЕГ (електроенцефалографію), ЕхоКГ (ехокардіографію), спірометрію тощо.

Показання

У поліклініці Compass діти можуть пройти обстеження в кабінеті функціональної діагностики за направленням педіатра (сімейного лікаря) або вузького спеціаліста.

В кабінеті завжди працює спеціально підготовлений і навчений персонал: лікарі, які роблять оцінку результатів діагностики (ЕКГ, ЕЕГ та ін.) та медсестри, які допомагають в підготовці та проведенні процедур.

Процедури безболісні, але діти часто лякаються і результати досліджень можуть змінюватися через плач або нервування. Саме тому, наш медичний персонал допомагає заспокоїти малюків перед дослідженнями, за необхідності коротко пояснює дитині, що зараз буде відбуватися.

Коли слід звернутися до кабінету функціональної діагностики?

В кабінеті функціональної діагностики різними методами досліджують життєво важливі функції пацієнта:

  • серцевий ритм;
  • артеріальний тиск;
  • судини та їх функціонування;
  • роботу мозкових хвиль;
  • силу та глибину вдиху.

Важливо пам’ятати, що діагностика обов’язково проводиться за направленням лікаря чи за бажанням як частина щорічного медогляду або скринінгу. Наприклад, в рамках щорічного рекомендованого скринінгу для хворих бронхіальною астмою проводять ЕКГ та спірометрію з сальбутамоловою пробою (вимірювання сили видиху до прийому сальбутамолу та після).

Функціональна діагностика ЕЕГ проводиться, якщо у пацієнта є захворювання головного мозку або підозра на нього. За аналогічним принципом роблять ЕКГ та ЕхоКГ у випадках хвороб або вад серця, а дуплексне і триплексне сканування — для судин.

Які обстеження робить лікар функціональної діагностики у Compass?

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Електрокардіографія (ЕКГ)

Ультразвукова доплерографія судин

Дуплексне та триплексне сканування судин

Спірометрія

Наші спеціалісти

302 каб. Даниленко Світлана Іванівна

Лікар функціональної діагностики

Філіал:

Глушка

Записатись на прийом до спеціаліста онлайн!