Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія (ЕКГ)
Ультразвукова доплерографія судин
Дуплексне та триплексне сканування судин
Спірометрія
У кабінеті функціональної діагностики здійснюють діагностику за допомогою спеціалізованих приборів або апаратів: ЕКГ (електрокардіографію), ЕЕГ (електроенцефалографію), ЕхоКГ (ехокардіографію), спірометрію тощо.
В кабінеті завжди працює спеціально підготовлений і навчений персонал: лікарі, які роблять оцінку результатів діагностики (ЕКГ, ЕЕГ та ін.) та медсестри, які допомагають в підготовці та проведенні процедур.
Процедури безболісні, але діти часто лякаються і результати досліджень можуть змінюватися через плач або нервування. Саме тому, наш медичний персонал допомагає заспокоїти малюків перед дослідженнями, за необхідності коротко пояснює дитині, що зараз буде відбуватися.
Коли слід звернутися до кабінету функціональної діагностики?
В кабінеті функціональної діагностики різними методами досліджують життєво важливі функції пацієнта:
Важливо пам’ятати, що діагностика обов’язково проводиться за направленням лікаря чи за бажанням як частина щорічного медогляду або скринінгу. Наприклад, в рамках щорічного рекомендованого скринінгу для хворих бронхіальною астмою проводять ЕКГ та спірометрію з сальбутамоловою пробою (вимірювання сили видиху до прийому сальбутамолу та після).
Функціональна діагностика ЕЕГ проводиться, якщо у пацієнта є захворювання головного мозку або підозра на нього. За аналогічним принципом роблять ЕКГ та ЕхоКГ у випадках хвороб або вад серця, а дуплексне і триплексне сканування — для судин.
Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія (ЕКГ)
Ультразвукова доплерографія судин
Дуплексне та триплексне сканування судин
Спірометрія
Записатись на прийом до спеціаліста онлайн!