Нейросонографія
УЗД лімфовузлів та м'яких тканин
УЗД органів малого тазу, кульшових суглобів
УЗД органів ШКТ
Дитяче УЗД (ультразвукове дослідження) — точний метод обстеження внутрішніх органів і діагностики патологій та хвороб за допомогою ультразвукових хвиль.
УЗД для дитини — безболісна процедура, яка не лякає навіть найменших дітей різкими звуками, спалахами світла і т.д. Тому процедура вважається оптимальним діагностичним методом для маленьких пацієнтів, особливо для новонароджених. Дослідження безпечно навіть для недоношених новонароджених.
Ультразвукова діагностика в Compass забезпечує точне дослідження, враховуючи фізіологічні особливості дитячого організму. Лікарі готові разом з батьками зробити відвідування кабінету УЗД приємним і навіть веселим досвідом для малюка: розповісти і показати як працює сканер, обговорити що буде відбуватися під час процедури, а для немовлят — провести процедуру на руках.
Процедуру призначає лікар-педіатр або вузький спеціаліст. Важливо відзначити, що локалізація й особливості дослідження залежать від конкретних органів і груп органів.
Види УЗД і для чого їх роблять:
Нейросонографія (УЗД головного мозку) — дослідження, показане дітям до року, поки не заросло тім’ячко; дослідження роблять як планово, так і за показаннями педіатра або невролога.
УЗД серця (ехокардіографія) — роблять дітям незалежно від віку, якщо підозрюють вроджені патології серця і серцево-судинної системи, так і надбані після перенесених інфекційних хвороб та ускладнень.
УЗД щитоподібної залози і лімфатичних вузлів — проводять при набуханні шиї, відчутті «кома в горлі», підвищеної стомлюваності, дратівливості, сонливості, різкому зниженні маси тіла або м’язового тонусу, порушення серцебиття.
УЗД м’яких тканин — роблять при травмах, при наявності новоутворень в м’яких тканинах, перед хірургічними операціями, при підозрі на розриви м’язів і зв’язок, ревматичних хворобах.
УЗД молочної залози — роблять при скаргах на біль або зміни в грудях, в профілактичних цілях виявлення новоутворень і змін на ранніх етапах (в підлітковому віці), у разі підозри на запальні процеси в грудях, наявності кіст і пухлин, збільшення пахових і ключичних лімфовузлів, при розвиткові молочних залоз до 8 років.
УЗД органів черевної порожнини — проводять за підозри на хвороби і патології розвитку органів шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура; запальні процеси в печінці, жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах, гастрит, гострий апендицит тощо.
УЗД органів зачеревного простору — роблять, коли є біль при сечовипусканні, нудота і блювота невідомого походження, гіркота в роті, поява жовтого нальоту на язиці; травми живота; підозри на хвороби нирок, сечового міхура, підшлункової залози, печінки, селезінки, жовчного міхура.
УЗД тазостегнових суглобів — дослідження, яке часто призначають в профілактичних цілях, допомагає виявити патологію, почати раннє лікування і мінімізувати ризик оперативного втручання і поліпшити якість життя малюка в майбутньому.
УЗД органів малого таза (для дівчаток і хлопчиків) або органів мошонки (для хлопчиків) — проводять у випадках проблем з сечопусканням, болями у нижній частині живота, занадто болючим, раннім або пізнім менструальним циклом (для дівчаток), травмах мошонки або коли одне яєчко не входить в мошонку (для хлопчиків).
Нейросонографія
УЗД лімфовузлів та м'яких тканин
УЗД органів малого тазу, кульшових суглобів
УЗД органів ШКТ
Записатись на прийом до спеціаліста онлайн!