7 червня 2024 року, в рамках XXIV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» на базі Дитячої міської поліклініки 6 Compass, відбулась презентація нового навчального посібника «Професійна комунікація. Протоколи спілкування «лікар-пацієнт».
👩🏼⚕️ Одна з авторок посібника, Юлія БЕЛОЗЕРЦЕВА-БАРАНОВА, не лише розкрила зміст книги, а й поділилась з присутніми цікавими кейсами з лікарської практики.
👩🏼💻 Особливу увагу пані Юлія та її спікерки – майбутні лікарки, приділили таким актуальним питанням, як:
▫️Вплив психологічного стану та характеру пацієнта на перебіг хвороби
▫️Секрети професійної комунікації, яким не завжди приділяють належну увагу
▫️Основні принципи та методики спілкування лікаря з пацієнтом тощо
📖📚За відгуками учасників, презентація була інформативною та корисною. Багато хто висловив бажання придбати посібник та рекомендував його своїм колегам.
🗣️ Немає сумніву, що ці знання та навички, допоможуть лікарям Compass ще ефективніше спілкуватись із пацієнтами, будувати з ними довірливі стосунки, щоб досягати кращих результатів у лікуванні.
🤝 Щиро дякуємо організаторам заходу – Одеській обласній бібліотеці для юнацтва та Одеській національній науковій бібліотеці, що обрали наш заклад базою для презентації та за чудову можливість для розвитку професійних компетенцій!
📸 Фото – Тетяна ВЕЛИЧКО (Одеська обласна бібліотека для юнацтва).




