25 жовтня в навчально-тренінговому центрі «Підтримка поруч!» відбувся черговий тренінг з основ санації дихальних шляхів та використання відсмоктувача. Це особливо цінні знання для фахівців, які працюють або планують працювати з пацієнтами, що отримують паліативні послуги і, зокрема, потребують дихальної підтримки. Тож лікар-анестезіолог дитячий Дмитро ФІЛІППОВ, член мобільної паліативної команди Дитячої міської поліклініки 6 Compass, приділив багато уваги саме практичній частині навчання.
Кожна учасниця змогла ознайомитися з різними типами витратних матеріалів для санації дихальних шляхів та провести процедуру на манекені, як ручним, так і апаратним способом.
Нагадуємо, що безоплатні тренінги з різних аспектів паліативної допомоги проходять на базі нашої поліклініки двічі на місяць. Слідкуйте за розкладом на сторінці відділення або на сторінці Compass Education.
