Compass — завжди на сторожі здоров'я!

14.02.2022
Изображение поста

Щодня у нашій поліклініці маленькі пацієнти отримують свої планові щеплення, щоб бути здоровими та захищеними від інфекцій!

 

У відповідь на спалах поліомієліту в Україні організована кампанія зі щеплення дітей, які пропустили (або не зробили взагалі) вакцинацію, передбачену Національним календарем профілактичних щеплень.

Поліомієліт (поліо) — гостра інфекційна хвороба, яка спричиняє інвалідність і є небезпечною для життя. Її зумовлює поліовірус. Хворіють на поліомієліт невакциновані діти й дорослі, та найбільший ризик мають малюки віком до п’яти років.

Поліомієліт може викликати невиліковний параліч і навіть смерть протягом кількох годин. Уражені хворобою нерви і м’язи не відновлюються. Після одужання може розвиватися пост-поліомієлітний синдром: діти, які, здається, повністю вилікувалися, можуть відчувати нові м’язові болі, слабкість або параліч у дорослому віці, через десятки років після первинного захворювання.

Кожна невакцинована або не повністю вакцинована дитина у небезпеці!

 

Так, за три дні з початку вакцинальної кампанії проти поліомієліту в Одеській області, прищепили 2804 дитини до шести років.

Сompass бере активну участь у цій кампанії та щодня приймає до 15 маленьких пацієнтів. У КНП Дитяча Міська Поліклініка 6 ОМР є можливість вакцинувати дітей, щоб захистити їх від інфекцій. Процедура проста та безпечна для маленьких пацієнтів.

Ліків проти цієї хвороби не існує. Єдиний захист — щеплення.

Що включає у себе процедура щеплення?

Прийом у лікаря та вакцина, відповідно до Національного календаря щеплень, є безкоштовними!

Вакцинація є надійним захистом від поліомієліту.

Про щеплення від поліомієліту в Дитячій міській поліклініці №6: https://youtu.be/WhStF069XOE

Вакцинація дітей від поліомієліту

Інші новини Compass

Перша медична допомога дітям при невідкладних станах

Надання першої медичної допомоги дітям є обов'язковим інструментом у разі невідкладних станів. Тому вкрай важливо, щоб кожен з батьків або людина у більш-менш свідомому віці знав прийоми надання першої невідкладної медичної допомоги дитині та міг допомогти у разі форс-мажору.